Sponsoren  

   

Activiteiten  

Feestavond spaarclub

Op za, 6 juni 2020
19:00 uur
   

Sponsor onze club  

logo 125 onze clubwinkel

   

20150707VacatureLHC is dringend op zoek naar jeugdleiders voor onze jeugdafdeling voor het komende voetbalseizoen!! 

Voor teams met spelers in de leeftijd rond de 12 t/m 14 jaar is onze "familieclub" nog op zoek naar (assistent-)trainers: Ervaring als jeugdleider/-ster en/of een voetbalachtergrond is een voordeel maar geen must in deze!

De trainingen voor de 12/14-jarigen is op maandag en woensdag (19.00-20.30 uur). Zaterdags zijn de competitiewedstrijden voor alle LHC-jeugdteams!
Kinderen de beginselen van het voetbalspelletje leren, in teamverband samenwerken en waarden en normen bijbrengen en/of leren respecteren, zijn oa. een paar onderdelen die voor het jeugdleiderschap bij LHC hoog in het vaandel staan!!     

Heeft u Interesse? Neem dan svp contact op met Jeugd-Voorzitter Ron Rouschen (06-43372582).

Met sportieve groet,
LHC-Jeugdafdeling

   
© 2013@Laura Hopel Combinatie