Sponsoren  

   

Corona protocollen  

   

Activiteiten  

Halloween

Op za, 31 oktober 2020

Sinterklaas avond

Op do, 3 december 2020

Kerstviering

Op do, 17 december 2020
   

Carnaval  

   

Sponsor onze club  

logo 125 onze clubwinkel

   

Kledingsponsor  


outlet kl

   

1434577801999Tijdens het stille seizoen tekende onze voorzitter Sandro Di Giulio een nieuw kledingcontract met filiaalmanager David Zinzen van sportsandsoccercenter aan de Wiebachstraat 77a in Kerkrade (achter Roda JC stadion. In overleg met LHC heeft David Zinzen een geheel eigen kledinglijn voor LHC samengesteld. Natuurlijk krijgen leden van onze vereniging ook nog eens korting bij een aankoop in het sportsandsoccecenter. Rechts op onze website vindt u het logo van de nieuwe kledingsponsor en kunt u de kledinglijn en de aanbiedingen bekijken. Lukt het u niet om de waardbon van tien euro uit te printen, haal dan even een foldertje in de Ella C kantine.

Op de foto voorzitter Sandro Di Giulio en filiaalmanager David Zinzen van Sports & Soccercenter

   
© 2013@Laura Hopel Combinatie