Sponsoren  

   

Corona protocollen  

   

Activiteiten  

Halloween

Op za, 31 oktober 2020

Sinterklaas avond

Op do, 3 december 2020

Kerstviering

Op do, 17 december 2020
   

Carnaval  

   

Sponsor onze club  

logo 125 onze clubwinkel

   

Kledingsponsor  


outlet kl

   

20150920LHC2BUDEL01Zondag wonnen zowel LHC 1 en LHC 2 hun thuiswedstrijd tegen respectievelijk Adveo en Budel. Het team van de trainers Patrick Wijnhoven en Bas Jacobs speelde tegen een sterke tegenstander, die ook de nodige kansen creëerde, maar de achterhoede onder leiding van routinier Alain Dortants hield stand.

20150920LHC2BUDEL02Op het middenveld werd voor iedere meter geknokt onder de bezielende leiding van gelegenheidsaanvoerder Hamza Saadan. Na een mooie aanval lukte het Mark Willems om de bal in een scrimmage in het doel te prikken en daarmee kon LHC 2 haar eerste drie punten binnen halen. Ook LHC 1 won

20150920LHCAdveo2haar tweede thuiswedstrijd en daarmee komt de ploeg van hoofdtrainer Sid Plum en Harry Remans op negen punten en staat nu zonder puntverlies aan kop van de ranglijst met negen uit drie. Lars Remans scoorde onder het toeziend oog van zijn broer Mart, zijn eerste competitiedoelpunt en bracht LHC 1 op voorsprong. Na rust verhoogde Marc Bäumler de stand op 2-0 met een prachtige bal in de driehoek. Invaller Joey Coervers bracht uiteindelijk de eindstand van 3-0 op het scorebord. Volgende week gaan beide teams op bezoek bij Scharn en uit naar Scharn is altijd lastig....

20150920LHCAdveo1

   
© 2013@Laura Hopel Combinatie