Sponsoren  

   

Corona protocollen  

   

Activiteiten  

Halloween

Op za, 31 oktober 2020

Sinterklaas avond

Op do, 3 december 2020

Kerstviering

Op do, 17 december 2020
   

Carnaval  

   

Sponsor onze club  

logo 125 onze clubwinkel

   

Kledingsponsor  


outlet kl

   

Op woensdag 21 oktober was de E3 uitgenodigd voor een wel heel speciaal teamuitje, namelijk een bezoek aan NATO AWACS basis. Mark Kooiman, de vader van onze keeper Patrick die werkzaam is op deze basis had een speciaal verzoek ingediend voor ons team en wij hadden het geluk dat hier gehoor aan werd gegeven. 

De kinderen kregen een rondleiding op de basis en mochten ook op de startbaan een vliegtuig gaan bekijken van binnen en buiten wat de dag erna op missie moest. Afgesloten werd met een BBQ in huize Kooiman voor spelers en trainers.E3 awacs1E3 awacs2

   
© 2013@Laura Hopel Combinatie