Sponsoren  

   

Carnaval  

   

Activiteiten  

Familiedag

Op za, 23 juli 2022
10:00 uur
Algemeen
   

Sponsor onze club  

logo 125 onze clubwinkel

   

Kledingsponsor  


outlet kl

   

kampioen2022

Vandaag is onze UOW/LHC MO17 1 en JO19 2 kampioen geworden. 🥇🥇
De MO17 1 was eigenlijk een formaliteit om vandaag officieel het kampioenschap binnen te halen. De wedstrijd begon moeizaam tegen de meiden van Sporting Heerlen. De zenuwen zorgden ervoor dat de meiden van Sporting Heerlen met 1-0 voor kwamen, maar al snel werden de zenuwen beteugeld en wisten de meiden van UOW/LHC de wedstrijd te winnen met 1-5.
De JO19 2 was een verrassing. De directe concurrent Voerendaal JO19 1 stond in punten gelijk maar had een veel beter doelsaldo.
UOW/LHC moest naar de nummer laatst Amsterade en Voerendaal naar de voorlaatste op de ranglijst Schinveld. De trainers hadden nergens rekening mee gehouden. Het ondenkbare werd waarheid, UOW/LHC won met 12 - 0 van Amsterade en Voerendaal met 6-0 van Schinveld.
Dat betekent dat UOW/LHC met 1 doelpunt verschil in doelsaldo kampioen is geworden.
Van harte gefeliciteerd aan trainers, spelers en speelsters 🏆
   
© @Laura Hopel Combinatie