Sponsoren  

   

Oefenprogramma  

   

Carnaval  

   

Activiteiten  

Halloweentocht

Op vr, 28 oktober 2022

Sinterklaas

Op do, 1 december 2022

Kerstviering

Op do, 22 december 2022

Oud op nieuw

Op za, 31 december 2022

Speurtocht

Op vr, 6 januari 2023
   

Sponsor onze club  

logo 125 onze clubwinkel

   

Kledingsponsor  


outlet kl

   

Emar Choinowski diploma

Aan het begin van dit jaar nam LHC noodgedwongen afscheid van hoofdtrainer Ger Senden. Assistent-trainer Elmar Choinowski nam de training en coaching van de selectie van LHC van hem over. Daarnaast volgde hij ook nog de trainerscursus UEFA 2, dat een voorwaarde is om het komende seizoen hoofdtrainer van LHC te kunnen blijven. Afgelopen woensdag ging hij op examen met zijn eigen spelersgroep en op de eigen accommodatie aan de Anselderlaan in Eygelshoven. Uiteraard slaagde hij met dikke cijfers en na afloop was er een bloemetje, dat werd aangeboden door de bestuursleden Armand Franssen en Kenny Faassen (zie foto).

   
© @Laura Hopel Combinatie