Sponsoren  

   

Corona protocollen  

   

Activiteiten  

Halloween

Op za, 31 oktober 2020

Sinterklaas avond

Op do, 3 december 2020

Kerstviering

Op do, 17 december 2020
   

Carnaval  

   

Sponsor onze club  

logo 125 onze clubwinkel

   

Kledingsponsor  


outlet kl

   

20151206Sandro

20151206PATnOok in de tweede uitwedstrijd in Brabant pakte LHC 2 een punt. In Budel speelde ons reserve elftal een uitstekende eerste helft, maar beloonde zich zelf niet want een handvol kansen werden niet benut. Ook de mannen van Patrick en Bas gold een oude voetbalwet die zegt "Als je zelf niet de kansen benut, scoort de tegenstander wel" Na rust tapte Budel uit een ander vaatje en kwam LHC 2 op achterstand. Maar in blessuretijd zorgde Patrick Nievelstein, de 'young-star' van het team toch nog voor de gelijkmaker. Daarna hield de achterhoe stand, met aan het hoofd een goed keepende Sandro Aruvaino.

 

   
© 2013@Laura Hopel Combinatie