Anselcup 2018  

logoanaelcup 2

   

Activiteiten  

Zaterdag 23 juni 20.00 uur
Feestavond Spaarclub
   

Kledingsponsor  

   

Rodajc_Partner  

RodaJC

   


20170920ADTops

Midden september bereikte onze vereniging het droevige nieuws dat ons lid Ad Tops op 66-jarige leeftijd is overleden. Ad werd in 1985 lid van onze vereniging en werd toen speler bij het toenmalige zaterdagelftal van R.K.e.v.v. Laura. Ad bleef seizoenen lang actief als verdediger op een van de lagere elftallen. Ad werd ook in die tijd jeugdleider en zo leidde hij heel wat jeugdige voetballers uit Eygelshoven op. Ad was een aimabel man, altijd voor iedereen een vriendelijk woord en nooit deed de vereniging te vergeefs een beroep op hem. Ad wordt vrijdagmiddag om 16.00 uur gecremeerd in het mortuarium Imstenrade in Heerlen.

   

Breaking News  

Deze week

Dinsdag 17 april 2018 speelt SVA 2 tegen Chevremont een ingelaste competitiewedstrijd om 20.00u. Die wedstrijd zal op het B veld worden gespeeld. Dat betekent dat trainingen plaatsvinden op C en D veld. LHC 1: een helft, SVA 1: een helft, recreanten en dames: een helft delen.

   

Websitesponsor  

Posthoorn03

   
© 2013@Laura Hopel Combinatie