Activiteiten  

16 februari  Socio
LHC Carnaval
 
   

Afspraak Fysio-Vision  

Logo Fysiovision

   

Websitesponsor  

Posthoorn03

   


Ook dit jaar organiseert de Rabobank Parkstad De Clubkas Campagne voor verenigingen. Met dit mooie initiatief kan de clubkas van LHC flink gespekt worden. Maar daarvoor hebben we wel de medewerking van de leden en sympatisanten nodig!!!

Bent u lid van de Rabobank of heeft u daar een betaalrekening, dan ontvangt u op dinsdag 8 een brief met daarin een stemcode. U mag drie of vijf keer stemmen, waarvan twee keer op LHC. Dat betekent, dat u er dan voor zorgt dat de Rabobank 2 keer 5 euro overmaakt naar onze vereniging. Vorig jaar betekende dat voor onze club een opbrengst van 1.440 euro.

U mag stemmen in de periode van 8 tot en met 23 mei.

Heeft u moeite met het stemmen neem dan even contact op met Rinus Prevo, telefoon 06-41828745 of Wim Berendsen, telefoon 06-31644647.

Doe mee en spek de clubkas van onze vereniging!!!! rabobank clubkas campagne 2018

 

   
© 2013@Laura Hopel Combinatie