Sponsoren  

   

Corona protocollen  

   

Activiteiten  

Halloween

Op za, 31 oktober 2020

Sinterklaas avond

Op do, 3 december 2020

Kerstviering

Op do, 17 december 2020
   

Carnaval  

   

Sponsor onze club  

logo 125 onze clubwinkel

   

Kledingsponsor  


outlet kl

   
20190417Afscheid Anja
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20190417Afscheid Sid
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20190425PWijnhoven
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Op 26 mei neemt LHC afscheid van 3 toppers. Sid Plum gaat een nieuwe uitdaging aan als hoofdtrainer bij VV Weltania. Anja Smeets gaat genieten van haar vrije avonden en weekenden. Patrick Wijnhoven gaat een nieuwe uitdaging aan bij vv Chevremont.
Sid is op 4 jarige leeftijd lid geworden van RK EVV Laura, heeft alle jeugdteams doorlopen en, tussendoor, enkele jaren bij SVN gevoetbald. In de selectie van LHC heeft Sid als speler 275 wedstrijden gespeeld en 71 doelpunten gemaakt. Sid is bij LHC trainer geweest van het C-elftal, B-elftal en A-elftal. Tevens 2 jaar trainer van LHC 2, 1 jaar assistenttrainer van LHC1, en 4 jaar hoofd-trainer van LHC1. 
 
Anja zit al 32 jaar in het vak als sport masseuse. Begonnen in de handbal sport, daarna in de voetballerij, onder andere VV Waubach, UOW'02, 7jaar bij RK EVV Laura en 11 Jaar bij LHC.  Daarnaast is ze ook al 22 jaar officieel sportmasseuse bij de KNVB. 
 
Patrick is al 21 jaar lid van LHC, heeft in het verleden bij RK EVV Laura, bij vv Hopel en bij LHC gevoetbald. Hij is in die tijd ook 12 jaar trainer geweest van onder andere LHC 2 (gepromoveerd naar 2e en 1e klasse), JO 19 (met kampioenschap) en assistent van LHC 1. 
 
Iedereen die Sid, Anja en Patrick wil komen bedanken, kan dat doen na afloop van onze laatste wedstrijd van dit seizoen,  LHC 1 - BSV Limburgia1 op zondag 26 mei in onze kantine. Tot dan allemaal
   
© 2013@Laura Hopel Combinatie