Sponsoren  

   

Carnaval  

   

Activiteiten  

Kerstviering

Op do, 23 december 2021
21:00 uur

Zaaltoernooi

Op wo, 29 december 2021

Oud & Nieuw Party

Op vr, 31 december 2021

Nieuwjaarsreceptie

Op za, 1 januari 2022
15:00 uur

Speurtocht

Op vr, 7 januari 2022
   

Corona protocollen  

   

Sponsor onze club  

logo 125 onze clubwinkel

   

Kledingsponsor  


outlet kl

   

Het eerste traint a.s. dinsdag niet in verband met een oefenwedstrijd uit tegen Weltania op woensdag.

Verder dient het C veld zoveel mogelijk ontzien te worden, zeker het deel waar de tent gestaan heeft. Daar mag niet op getraind worden. De gemeente is bezig om het veld zo snel mogelijk weer speelklaar te krijgen.

Voor het weekend van 12 oktober zal er groot onderhoud worden gepleegd aan het A veld. Het weekend van 12 en 13 oktober kunnen er dan ook geen wedstrijden op het A veld gespeeld worden. Daarmee dient rekening te worden gehouden met het inplannen van de wedstrijden.

   
© @Laura Hopel Combinatie